Networking

Infrastruktura

Správně navržená a nastavená infrastruktura je základ pro bezproblémové používání IT.

Udržování řádu a pravidel v síťové infrastruktuře je nezbytné pro bezpečný provoz IT.

VPN & ZTNA

Bezpečná a spolehlivá VPN je nedílnou součástí moderní práce. Navrhujeme a konfigurujeme vzdálené přístupy a propojení dle potřeb a prostředí. Od řešení s nejvyšší bezpečnostní prioritou ZTNA až po Opensource řešení.

ZTNA (Zero Trust Network Access) je zabezpečený přístup založen na konceptu "nikomu a ničemu nedůvěřovat a vše ověřovat“.

Router & firewall

Řešíme bezpečné připojení podnikové sítě do Internetu. Propojení datacenter, cloudů a kanceláří.

Navrhujeme, auditujeme a monitorujeme zálohovací plány. Správné definování pravidel zálohovacího plánu pro pravidelné zálohování kritických dat a systémů je nezbytné pro zajištění obnovy dat v případě havárie. Pravidelná kontrola a audit zálohovacích plánů je základní pilíř bezpečnosti IT.

Next Generation Firewall

Firewall už není jen souhrn pravidel řídící provoz na sítích. Next Generation Firewall přináší bezpečnostní prvky, pokročilou správu sítě, monitoring a reporting. To nám umožňuje získávat podrobnější přehled o tom, co se v síti děje, což nám pomáhá lépe chránit sítě a reagovat na případné problémy.

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete pomoc?

E-mail
info@compsys.cz

Pro router & firewall využíváme produkty společnosti Fortinet

S next-gen firewallem od firmy Fortinet získáte výkonný nástroj, který nejenom chrání vaši síť před současnými i budoucími hrozbami, ale také nabízí pokročilé funkce jako detekce pokročilých útoků, šifrování datového provozu a analýzu síťového provozu. Nechte svou síť naším next-gen firewallem posílit a získejte klid vědomí, že vaše digitální prostředí je zabezpečené a efektivně monitorované.

Pro infrastrukturu využíváme produkty společnosti Hewlett Packard Enterprise

Špičkové základní řešení od společnosti HPE, které zrychluje aplikace a zjednodušuje správu, aniž by byl váš IT rozpočet výrazně zatížen.