Outsourcing

Budování a podpora infrastruktury

Řešíme IT od firemních datacenter až po kabelovou infrastrukturu.

Spravujeme a budujeme virtuální prostředí, servery, routery, síťové prvky, pracovní stanice, datové zásuvky.

Monitoring a dohled IT

Předcházíme problémům. Monitorujeme a kontrolujeme běh IT služeb, bezpečnostních a provozních logů. Navrhujeme a provozujeme efektivní monitorovací systémy. Pravidelný dohled zálohovacích plánů je základní pilíř bezpečnosti IT.

Podpora koncových uživatelů

Řízená podpora IT zvyšuje efektivitu práce Vašich zaměstnanců. Naše služby navrhujeme podle potřeb zákazníka. Definujeme a kontrolujeme reakční dobu.

Naše Služby provozujeme dle ITSM a ITIL.

Virtualizace

Každá virtualizace má svoje výhody a vyhovuje tak potřebám konkrétního zákazníka. Pomůžeme Vám s výběrem, nasazením a správou.

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete pomoc?

E-mail
info@compsys.cz

Pro podporu koncových uživatelů využíváme produkty společnosti ALVAO

ITIL certifikovaná řešení zkrátí čas, který potřebujete na evidenci majetku a zefektivní řešení uživatelských problémů. Vaše IT oddělení vyroste ve skutečného partnera pro business – ITSM automatizuje rutinní procesy – nezdržujete se problémy jednotlivců a můžete se věnovat klíčovým projektům.

Pro virtualizaci využíváme produkty společnosti Proxmox

S Proxmox virtualizací získáte výkonnou a flexibilní platformu pro správu vašich virtuálních prostředí. Proxmox vám umožňuje snadno nasazovat, spravovat a škálovat vaše virtuální servery, což zvyšuje efektivitu a optimalizuje využití hardwaru vaší infrastruktury.

Pro virtualizaci využíváme produkty společnosti VMware

VMware je moderní platforma pro virtualizaci, která nabízí pokročilé funkce a flexibilitu, umožňující efektivní správu a optimalizaci výkonu virtuálních prostředí. Díky své inovativní technologii umožňuje snadnou migraci a škálování virtuálních strojů, čímž usnadňuje modernizaci infrastruktury a zvyšuje produktivitu IT prostředí.