Partneři

ITIL certifikovaná řešení zkrátí čas, který potřebujete na evidenci majetku a zefektivní řešení uživatelských problémů. Vaše IT oddělení vyroste ve skutečného partnera pro business – ITSM automatizuje rutinní procesy – nezdržujete se problémy jednotlivců a můžete se věnovat klíčovým projektům.

Produkty společnosti ALVAO využíváme pro:

Chraňte firemní koncová zařízení, podniková data a uživatele díky vícevrstvé technologii ESET. Platforma ESET PROTECT nabízí více než jen antivirus. Jde o přizpůsobitelné řešení IT bezpečnosti pro ochranu před kybernetickými útoky.

Produkty společnosti ESET využíváme pro:

S next-gen firewallem od firmy Fortinet získáte výkonný nástroj, který nejenom chrání vaši síť před současnými i budoucími hrozbami, ale také nabízí pokročilé funkce jako detekce pokročilých útoků, šifrování datového provozu a analýzu síťového provozu. Nechte svou síť naším next-gen firewallem posílit a získejte klid vědomí, že vaše digitální prostředí je zabezpečené a efektivně monitorované.

Produkty společnosti Fortinet využíváme pro:

S řešením od Gigaset pro VoIP získáte nejen bezdrátovou svobodu a spolehlivost, ale také špičkovou kvalitu zvuku a širokou škálu pokročilých funkcí. Díky ergonomickému designu, snadnému použití a možnosti přizpůsobitelnosti je Gigaset ideální volbou pro profesionální hlasovou komunikaci ve vašem podniku, přinášející maximální pohodlí a produktivitu.

Produkty společnosti ESET využíváme pro:

Špičkové základní řešení od společnosti HPE, které zrychluje aplikace a zjednodušuje správu, aniž by byl váš IT rozpočet výrazně zatížen.

Produkty společnosti HPE využíváme pro:

Dynamický provoz informačního systému, sdílení souborů, práce v moderním workflow.

Produkty společnosti Microsoft využíváme pro:

S Proxmox virtualizací získáte výkonnou a flexibilní platformu pro správu vašich virtuálních prostředí. Proxmox vám umožňuje snadno nasazovat, spravovat a škálovat vaše virtuální servery, což zvyšuje efektivitu a optimalizuje využití hardwaru vaší infrastruktury.

Produkty společnosti Proxmox využíváme pro:

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete pomoc?

E-mail
info@compsys.cz

VMware je moderní platforma pro virtualizaci, která nabízí pokročilé funkce a flexibilitu, umožňující efektivní správu a optimalizaci výkonu virtuálních prostředí. Díky své inovativní technologii umožňuje snadnou migraci a škálování virtuálních strojů, čímž usnadňuje modernizaci infrastruktury a zvyšuje produktivitu IT prostředí.

Produkty společnosti VMware využíváme pro: