Technologie

NACNetwork Access Control

Efektivní identifikace všech zařízení v síti. Automatické přiřazení zařízení do správné sítě. NAC pomáhá zabránit neoprávněným uživatelům nebo zařízením v přístupu k citlivým datům a zabezpečit síť před nebezpečím vzniku škodlivého softwaru nebo hrozeb.

Implementujeme převážně řešení Fortinet, ale umíme i v prostředí Mikrotik.

LTSPLinux Terminal Server Project

Efektivní pracoviště. Snadná správa vzdálených počítačů.Snížení hardwarových nákladů a efektivní využití prostředků serveru. Systém umožňuje spouštět aplikace a desktopová prostředí na klientech bez nutnosti instalovat je na každém počítači zvlášť.

LTSP se vyznačuje nízkými hardwarovými požadavky, což znamená, že je možné provozovat starší počítače jako klienty a využít je pro běh moderních aplikací bez nutnosti upgradovat hardware. LTSP je široce používán v různých odvětvích, jako jsou školství, zdravotnictví, vládní organizace a podobně.

VoIPVoice over Internet Protocol

Navrhujeme telefonní ústředny do všech podniků. Nabízíme bezkonkurenční možnosti konfigurací. Robustní řešení. Pracoviště spojovatelky. Detailní analýzy provozu.

DECT

Jedinečný bezdrátový systém. Nesmiřte se s dosahem signálu jen pro kancelář nebo patro. S telefonem po celém podniku. Centrální alarmový systém. Centrální správa.

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete pomoc?

E-mail
info@compsys.cz

Pro VoIP využíváme produkty společnosti Gigaset

S řešením od Gigaset pro VoIP získáte nejen bezdrátovou svobodu a spolehlivost, ale také špičkovou kvalitu zvuku a širokou škálu pokročilých funkcí. Díky ergonomickému designu, snadnému použití a možnosti přizpůsobitelnosti je Gigaset ideální volbou pro profesionální hlasovou komunikaci ve vašem podniku, přinášející maximální pohodlí a produktivitu.